توی این چند روزی که در خودقرنطینگی گذران عمر می‌کردم، اقیانوس تلگرام و یوتیوب و رِدیت و. رو زیر و رو می‌کردم که سادِنلی! (Sudennly) به اسم

بیلی آیلیش»

(Billie Eilish) برخوردم؛ کسی که اسم‌ش گویا سوژه خنده‌ست توی اینترنت (هنوز هم نمی‌دونم چرا!) و اتفاقاً هم یک خواننده پرطرفدار آمریکایی توی سبک پاپ هست و باز هم اتفاقاً به تاریخ شمسی می‌شه همون دهه هشتادی خودمون! :)

من معمولاً اصلاً آهنگی که خواننده داشته باشه گوش نمی‌دم، چه برسه به سبک پاپ و مخصوصاً خواننده مونث. ولی این چندروز انقدر که اسم بیلی آیلیش رو شنیدم و بعضی می‌گفتن که خواننده خوبی هست و. بالاخره خودم رو قانع کردم و اولین آهنگی که ازش دانلود کردم تا گوش بدم، آهنگ No Time To Die» هست. آهنگی که عالیه به نظرم (البته از حق نگذریم، خود بیلی هم عالیه.) و حیفه که اون رو گوش ندید! از معدود آهنگ‌های عالی‌ای هست که خواننده دارن و گوش کردم. 

بعد از این‌که کامل اون رو گوش کردم و بعد تحسین کردن آیلیش و. به نظرم اومد که چقدر اسم آهنگ آشناست. یه ذره که توی اینترنت جستجو کردم، دیدم که بعله. یکی از آهنگ‌های فیلم جدید مأمور شماره 007 (دیگه این رو نمی‌گم چی هست، اگه فیلم‌باز باشین که حتماً می‌دونین.)، یعنی No Time To Die» هست. :)

دیگه طولانی‌ش نمی‌کنم، یکی از عالی‌ترین آهنگ‌هایی هست که تا به حال گوش کردم. می‌تونین از

این لینک اون رو دانلود کنین و لذت‌ش رو ببرین. :)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها